Новости

 • Промотивни цени до Австралија

  Специјални цени карти до Австралија и Нов Зеланд со реномираната компанија Сингапур Ерлајнс. Само кај нас, побарајте понуда за датумите кога сакате да патувате. Цените почнуваат од 575 евра со вклучени такси до Перт, Сиднеј, Мелбурн, Бризбен, Аделаида и Аукленд.

  Јули, 2016
 • Акција: директно до Прага

  Најевтини авио карти СКОПЈЕ - ПРАГА со директен лет на Czech Airlines веќе од 53 € со сите такси вклучени и гратис багаж во еден правец и 101 € повратно. Одење: понеделник, среда и петок, враќање: вторник, четворток и недела. Резервирај онлајн и заштеди

  Јули, 2016
 • SWISS Промоција

  Швајцарскиот национален авио превозник објави промотивни тарифи за летовите на релација Скопје - Цирих по цени од 68 € со вклучен багаж и SWISS квалитет.

  Јули, 2016

Rent a car

Вршиме резервации за изнајмување автомобили за сите дестинации во светот.

Патничко осигурување

Кај нас можете да купите полиса за задолжително патничко осигурување за сите држави во светот

Визи

Посредуваме при вадење визи за влез во повеќе земји: Обединети Арапски Емирати, Филипини, Тајланд ...